archiwum

Aktualności

Premiera w Radio BCfm 93.2 FM Bristol. U.K.

3 października 2010 r. o godz. 19.00 w audycji „Radiowski” w Bristolskim Radiu BCFM 93.2 FM w Anglii,  zostanie wyemitowany wywiad z redakcją www.muzycznyelblag.pl oraz premierowa prezentacja płyty "MUZYCZNA WARMIA I MAZURY". Prowadzenie: Magda Bond. Nie przegap! Audycja „Radiowski”  to pierwszy polski program radiowy nadawany z Bristolskiego studia BCFM 93.2 FM w każdą niedzielę.


Radiowski: The Polish Show In English: 6pm - 7pm Sunday

 

Zapraszamy na godzinną, polską audycję w Radiu BCfm - Bristol Community Radio. Audycji posłuchacie na falach 92.3 fm lub przez Internet poprzez  http://bcfm.org.uk  w każdą niedzielę między godz. 19-20. A w niej informacje z Bristolu, Wielkiej Brytanii i Polski.


Prowadzimy programy takie jak kulturalnik, wywiady i reportaże oraz tygodniowe podsumowania wiadomości z wysp i z Polski. Nie przegap Radiowskiego!


We're broadcasting also in English so stay tuned to find out funny, interesting and useful info about Poland and its people. Every Sunday 6-7pm on 93,2fm!

 • Encyklopedia w Radiu Centrum

  W marcu „Elbląska Encyklopedia Muzyczna” zostanie zaprezentowana w audycji „Made in Polska” prowadzonej przez Adama Martuzalskiego w Radiu Centrum 106,4 FM w Kaliszu. Audycji słuchaj w każdy czwartek w godz. 23:00-24:00 także przez Internet. Szczegóły emisji wkrótce! 

  czytaj więcej
 • Encyklopedia w Radiu 2NURFM

  „Elbląską Encyklopedię Muzyczną” zaprezentowano 17 marca w „Audycji Polska” prowadzonej przez Zbigniewa Plutę i Barbarę Pieńkowską w radiu 2NURFM 103,7 FM Newcastle w Australii. Oprócz przedstawienia zarysu książki, wyemitowano także nagranie „Teraz” grupy Funky Bastardos. W innych audycjach zostaną wyemitowane również inne utwory elbląskich zespołów. Audycji słuchaj także przez Internet co dwa tygodnie w soboty, w godz. 19:00-20:00 czasu australijskiego. Polecamy!

  czytaj więcej
 • Encyklopedia w Radiu UWM FM

  Wywiad z autorem czwartego wydania multimedialnej książki „Elbląska Encyklopedia Muzyczna” wraz z nagraniami Ahead – „Transowy” i Bulgoty – „Kowboj” wyemitowano 26 lutego na fali olsztyńskiego radia akademickiego UWM FM 95,9 FM w audycji „Uwierz w Muzykę” prowadzonej m.in. przez Michała Napiórkowskiego. Słuchaj stacji także w Internecie. Polecamy!

  czytaj więcej
 • Encyklopedia w Radiu Akadera

  Demonic Records, Witching Hour Productions i Hertz Studio, to tylko kilka przykładów na to co łączy Elbląg z Białymstokiem. O „Elbląskiej Encyklopedii Muzycznej” posłuchacie w lutym w godz. 19:00-22:00 w Radiu Akadera 87,7 FM w Białymstoku w audycji „Lekko przed zmROCKiem” prowadzonej przez Konrada Sikorę. Audycji słuchaj także przez Internet.

  czytaj więcej
 • Encyklopedia w Radiu Gdańsk

  Wywiad z autorem „Elbląskiej Encyklopedii Muzycznej” przeprowadzony przez Kamila Wicika (współautor książki „Farben Lehre. Bez pokory”) wyemitowano 11 lutego po godz. 20 w Radiu Gdańsk 103,7 MHz. Oprócz przedstawienia genezy książki, poruszono m.in. temat powiązań elbląskich muzyków z trójmiejską sceną muzyczną, zaprezentowano nagrania grup Plankton, Sorbet i Lafayn z drugiej części kompilacji „Teraz My, Reszta Może Poczekać” oraz w konkursie rozdano dwie książki.

  czytaj więcej